پویـا صنعــت
گروه مهندسی

مشاوره، طراحی، اجرا و تامین تجهیزات صنایع نفت، گــاز، انرژی و برق
تولید و مونتاژ انواع تابلوهای برق و فروش، نصب و سرویس انواع ژنراتور

تابلو سازی
گروه مهندسی پویا صنعت با بيش از 7 سال تجربه با هدف خدمت به صنعت برق كشور و تلاش در جهت خودكفايي صنعتي فعاليت خود را در زمينه طراحي و ساخت انواع تابلوهاي فشار ضعيف و متوسط (فيكس و كشويي)،كنترل، مارشالينگ پست، تابلوهاي اصلاح ضريب قدرت، انواع تابلوهای شالتری و زیر ترانسی، انواع تابلوهای کنترل و راه اندازی دستی و اتوماتیک ژنراتور با احداث کارخانه خود در استان فارس آغاز نموده است که در این راستا توانسته است بخش وسیعی از نیازهای بازار هدف خود را تامین نماید و نقش بسزایی در این عرصه داشته باشد. این گروه مهندسی برای تولید و طراحی از روشهای تحقیق و توسعه مبتنی بر استانداردهای روز جهانی استفاده نموده و با داشتن واحد فروش و خدمات پس از فروش، آماده پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان بوده و علاوه بر مونتاژ انواع تابلوهای برق برای سیستم های اتوماسیون، توزیع و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط آماده ارائه راهکارهای نوین می باشد.

واحد فروش و بازرگانی
واحد فروش و بازاریابی کارخانه با هدف مدیریت کلیه اموری که به شناسایی، نگهداری و توسعه مشتریان منجر می‌گردد فعالیت خود را آغاز نمود و در این راه اعتلای نام تجاری پویا صنعت از جمله اموری است که در راس فعالیت‌های این واحد بازریابی قرار گرفته است.

اهم وظایف واحد فروش و بازاریابی گروه مهندسی پویا صنعت
• شناسایی بازارهای هدف و جمع آوری اطلاعات مربوطه
• برنامه‎ریزی و انجام كلیه فعالیت‎های افزایش فروش مانند تبلیغات، شركت در نمایشگاه‌ها، برگزاری سمینارها و غیره
• بررسی و تحلیل موقعیت بازار جهت تعیین استراتژی قیمت گذاری
• عقد قرارداد فروش با مشتریان
• مدیریت بانک اطلاعات مشتریان

واحد طراحی و مهندسی
واحد طراحی و مهندسی این مجموعه با بهره گیری از متخصصین خبره و نرم افزار های روز دنیا انواع سفارشات مورد نیاز مشتریان را طراحی نموده و پس از تایید توسط واحد کنترل نسبت به ارسال به سالن تولید جهت ساخت و مونتاژ اقدام می نماید.
لازم به ذکر است که کلیه تجهیزات مورد استفاده در تابلوهای تولیدی این شرکت از برندهای مورد تایید توانیر، شرکت های توزیع برق و صنایع نفت و گاز بوده و بر طبق سفارش مشتری نیز قابل تامین و ارائه می باشد.

واحد تولید و مونتاژ
واحد تولید و مونتاژ با بکارگیری پرسنل متخصص و با تجربه تولیدات خود را با کیفیت قابل قبول و با تاییدیه شرکت توزیع نیروی برق شیراز به شرکت های پیمانکاری توزیع برق، صنایع مختلف نظیر صنایع نفت وگاز، پتروشیمی، شرکت های عمرانی و تجهیزاتی ، تأسیساتی، صنایع نظامی و دفاعی کشور، صنایع فولاد و سیمان و مراکز صنعتی و فرودگاهی و بیمارستانی و مراکز تجاری بزرگ و مراکز انبوه سازی ساختمان عرضه می نماید.

انواع تولیدات
تابلو فشار ضعیف پست هوائی

زیر ترانس دوبر شیب در سایزهای مختلف شامل:
200 - 400 - 630 - 800 آمپر با تعداد فیدرهای خروجی تا 5 فیدر به همراه سیستم روشنایی معابر


تابلو فشار ضعیف هوائی

زیر ترانس دوبر شیب در سایزهای مختلف شامل:
200 - 400 - 630 - 800 آمپر با تعداد فیدرهای خروجی تا 5 فیدر به همراه سیستم روشنایی معابر


تابلوهای شالتری خیابانی فلزی و کامپوزیت

جهت توزیع برق در سطح خیابان در مدل های 3، 4، 5، 6 سری و همچنین الگودار با فیوز مینیاتوری جهت تقسیم برق مجتمع آپارتمانی، تجاری و ...


تابلوهای فشار ضعیت پست زمینی

به منظور توزیع برق در پست های ساختمانی، مجتمع های انبوه سازی، کارخانجات و مراکز تجاری در سایزهای مختلف 1000-800-630 آمپر و بالاتر


تابلو لوازم اندازه گیری مشترکین دیماندی

جهت نصب کنتورهای صنعتی درکیلو وات های مختلف برای کارخانجات ، انبارها ، مرغداری ها و ...


تابلو بانک خازن

بانکهای اتوماتیک خازنی به منظور اصلاح ضریب قدرت شبکه فشار ضعیف جهت استفاده در کارخانجات بزرگ و کوچک ، مصرف کننده های تجاری و فروشگاهها ،هتلها ساختمان های اداری و مسکونی


تابلوی لوازم اندازه گیری کامپوزیت و فلزی

جهت کنتورهای واحدهای یک مجتمع ساختمانی و کنتورهای هوشمند کشاورزی و گلخانه ایی


تابلوی کنترل اتوماتیک و دستی ژنراتور (چنج آور و ATS) و پارالل و سنکرون ساز

شامل تابلوهای پارالل و سنکرون ساز چند ژنراتور با یکدیگر، تابلو سنکرون ساز ژنراتورها با برق شبکه، تابلو چنج اور ATS جهت استارت اتوماتیک دستگاه هنگام قطع برق شبکه با قابلیت حفاظت توسط رله و برد کنترلی و نمایش پارامتر های خروجی و خاموش کردن ژنراتور می باشد.