پویـا صنعــت
گروه مهندسی

مشاوره، طراحی، اجرا و تامین تجهیزات صنایع نفت، گــاز، انرژی و برق
تولید و مونتاژ انواع تابلوهای برق و فروش، نصب و سرویس انواع ژنراتور

1 2 3 4 5 6 7
درباره ما

گروه مهندسی پویا صنعت (سهامی خاص) با شماره ثبت 26351 به همت جمعی از کارشناسان صنعت برق و با بهره گیری از متخصصین مجرب در سال 1387 در شهر شیراز تاسیس گردید. حوزه فعالیت شرکت اجرای پروژه های EPC شامل طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات، عملیات اجرایی و راه اندازی در صنایع برق، نیروگاهی و نفت و گاز می باشد.
گروه مهندسی پویا صنعت به پشتوانه یک دهه تجربیات ارزنده مدیریت و کارشناسان خود توانسته سهم بسزایی در ارائه خدمت به صنایع مختلف کشور ایفا نماید. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های تولید، انتقال و توزیع برق و همچنین با در اختیار داشتن کارگاه تولیدی ساخت تابلوهای برق در ولتاژهای 400 ولت الی 33 کیلو ولت، با اخذ تاییدیه فنی از شرکت توانیر مشغول به فعالیت می باشد.
نیروهای متخصص و کارآمد مهمترین سرمایه این شرکت تلقی می شود. حفظ روحیه بالای حرفه ای همکاران و رشد و تعالی ایشان، یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شرکت است. ضمن آنکه مدیران شرکت وقت زیادی را صرف جذب کارشناسان برجسته و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر کشور می نمایند.
گروه مهندسی پویا صنعت هم اکنون با به کارگیری کارشناسان خبره در بخش های اداری و مالی، تدارکات، مهندسی، توسعه و بازاریابی، آموزش و پروژه های اجرایی مشغول به فعالیت بوده و متناسب با پروژه های مختلف سازماندهی نیروی انسانی لازم را انجام می دهد.

حوزه های فعالیت گروه مهندسی پویا صنعت:
مشاوره
طراحی و مهندسی
تامین تجهیزات و بازرگانی
ساخت
نصب و راه اندازی
تعمیرات و نوسازی

خط مشی کیفیت:
گروه مهندسی پویا صنعت بعنوان یکی ازمراکز معتبردرزمینه ارائه خدمات مهندسی و تامین کالاهای مورد نیاز صنایع برق، نفت، گاز و پتروشیمی بمنظور حصول اطمینان ازبهبود فضای کسب و کار، جهت گیری راهبردی مناسب با بافت سازمانی شرکت، ترویج تفکرمبتنی برریسک و رویکرد فرآیندی و دستیابی به نتایج مورد انتظار از سیستم مدیریت کیفیت ضمن رعایت الزامات قانونی و مقرراتی استاندارد ISO9001-2015 رابعنوان الگویی برای سیستم مدیریت کیفیت انتخاب نموده و رئوس خط مشی خود را بشرح ذیل اعلام می دارد.
■ درک نیازها و انتظارات طرف های ذینفع
■ جلب و افزایش رضایت مشتریان
■ بهبود مستمر کفایت و اثربخشی سیستم
■ ارائه خدمات و کالاهای مورد نیاز مشتریان درکمترین زمان ممکن
■ افزایش سطح کیفی محصولات و خدمات قابل ارائه به مشتریان
■ بهره گیری ازکارکنان مجرب وکارآزموده وتلاش درجهت افزایش توانمندی های ایشان