پویـا صنعــت
گروه مهندسی

مشاوره، طراحی، اجرا و تامین تجهیزات صنایع نفت، گــاز، انرژی و برق
تولید و مونتاژ انواع تابلوهای برق و فروش، نصب و سرویس انواع ژنراتور

تامین تجهیزات
گروه مهندسی پویا صنعت با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب در زمینه خدمات مهندسی و تأمين كالاي مورد نياز صنايع نفت، گاز و پتروشيمي فعالیت خود را در این بخش از سال1390 خورشیدی به صورت غیر رسمی و از سال 1394 با قرار گرفتن در لیست تامین کنندگان منطقه گازی پارس جنوبی به صورت رسمی آغاز نموده است. این شرکت با دارا بودن توانایی های گسترده در زمینه تهیه و تامین کلیه تجهیزات و ملزومات صنایع مذکور از طریق شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی در نظر دارد تا علاوه بر تامین این ملزومات در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، گامی مستحکم و پویا در راستای شکوفایی ایران اسلامی عزیزمان برداشته باشد. از جمله امتیازات این شرکت، حذف واسطه های موجود و عرضه کالا و ارائه محصولات با شرایط مناسب از جمله اعتبار اسنادی و قیمت های رقابتی و استفاده از کادر مجرب و متخصص در حوزه کاری تجهیزات برق و ابزار دقیق با رعایت استاندارد های مربوطه میباشد. گروه مهندسی پویا صنعت مفتخر است که توانسته با همکاری مستقیم شرکتهای معتبر اروپایی و آسیایی و حذف واسطه تجهیزات و قطعات الکتریکال و برق قدرت مورد نیاز صنایع برق، نفت، گاز و پتروشیمی را تامین نماید.

برندهای مطرح در زمینه تولید تجهیزات برقی مورد نیاز صنایع برق، نفت، گاز و پتروشیمی

خدمات مهندسی تامین
گروه مهندسی پویا صنعت خدمات گسترده ای را با داشتن بیش از 4 سال سابقه کار در زمینه تامین تجهیزات صنایع برق، نفت، گاز و پتروشیمی، به مشترهای خود و پیمانکارهای EPC ارائه می دهد. ما کیفیت، خدمات و سرعت را تضمین می کنیم.
• پاسخگویی به استعلام ها و سفارشهای خرید برای ملزومات برقی و مرتبط
• تسریع و ضبط تحویل ملزومات
• کنترل ملزومات
• کنترل تحویل ملزومات

خدمات تامین و خرید
ما خدمات تامین و خرید همه جانبه را به شما ارائه می دهیم، گروه مهندسی پویا صنعت قادر به تامین خواسته های ضروری مشتریان با ضمانت تحویل می باشد.

تامین جهانی
گروه مهندسی پویا صنعت قادر به تامین تجهیزات مورد نیاز مشتریان و حتی پیمانکاران جزء، انبارها، دفتر های بازرگانی و ... می باشد.
تجربه ما با لجستیک های بین المللی تضمین می کند که کالاهای شما در زمان مقرر، با اسناد و گواهینامه معتبر و در مکان مقرر به دست شما خواهد رسید.

تجهیزات قابل تامین و ارائه
■ انواع ترانسفورماتورهای قدرت، توزیع، حفاظت کاتدی و ویژه
■ انواع کلیدهای هوایی، روغنی و گازی
■ انواع کنتاکتورهای تک فاز و سه فاز
■ انواع سینی کابل ، نردبان کابل ، ترنکینگ و لوله های گالوانیزه
■ انواع الکتروموتورهای قدرت و صنعتی در سطوح ولتاژ ضعیف و متوسط
■ انواع درایو و سافت استارتر
■ انواع سیستم های ارتینگ و صاعقه گیر
■ انواع کابل، سیم، کابلشو، سرکابل، وایرشو در سطوح و لتاژی ضعیف، متوسط و کاربری خاص
■ انواع MCB و MCCB ( فیوزهای مینیاتوری و رنج دار)
■ انواع تجهیرات اتوماسیون و ابزار دقیق
■ انواع تجهیزات ضد انفجار شامل پلاگین سوکت، روشنایی، تجهیزات اندازه گیری، هشدار دهنده و غیره